Ses İzolasyonu Tekno Sünger

SES İZOLASYONLU AKUSTİK KAPI

Anasayfa > Ses Yalıtım Ürünleri > Ses İzalasyonlu Akustik Kapı
Ses izolasyonlu akustik kapı
Akustik ahşap kapılarımız, tekli yada çiftli kanat, kapı kasası, pervazı, menteşesi ve fitili ile bir bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır.Bütün kapılar fabrika ortamında üretilmekte olup montaj öncesi kalite kontrolden geçirilmektedir.Akustik Kapılarımız 22 db ile 55 Rw desibele kadar farklı değerlerde performans gösterir. Bu akustik değerler çoğu ses yalıtım şartlarını sağlamak için yeterlidir. Eğer belirli bir ihtiyacınız varsa, ekibimizin sizlere en doğru çözümü bulmak için çalışacaklardır.Akustik kapı; Ahşap ses yalıtım olarak tasarlanmış, ses geçirmez özelliğe sahiptir. Masif 50 mm kanat kalınlığı serenli, içinde ses kesici özel 2 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir.Akustik panel kapıları özel imalat olarakta işlemekte ve uygulamaktayız.
Akustik Kapı Görseller
Akustik Kapı Kullanım Alanları
    Konferans salonu kapıları, ses kayıt stüdyoları kapıları , simultane odası kapıları, çok amaçlı salon kapıları,radyo stüdyo kapıları, televizyon stüdyosu kapıları.Ses yalıtımı yapılan mekânlarda duvar ve tavanlar kadar izolasyonu tamamlayan önemli nokta kapılardır. Ses kirliliğini önlemeye yönelik çalışmalar doğrultusunda istenilen ölçülere uygun, dört ana model ses yalıtım kapısı ve diger ses yalıtımı artırılmış iç mekan kapıları bulunmaktadır.
TEKNO SÜNGER
Tekno Sünger Akustik Ses İzolasyon Malzemeleri Limited Şirketi ses izolasyonu ve yalıtımı alanında kendini ispatlamış Tek Firmadır ! İstanbul Avrupa Yakası ses yalıtımı firması olarak en kaliteli malzemelerle ortak komşu duvar, tavan, zemin, akustik kabin, akustik kapı, lamineli cam uygulamalarımızı yürütmekteyiz. Akustik kaplama, gürültü izolasyonu, bina konut inşaat akustiği, darbe ve titreşim izolasyonu, akustik ses yalıtım uygulaması için fiyat teklifi, ses izolasyon malzemesi, akustik sünger, ses yalıtım süngeri, akustik panel siparişi ve uygulama talebinde bulunmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
BİZE MESAJ ATIN!
BİZE ULAŞIN!
0533 918 92 01 Mehmet Korkmaz
Kağıthane Cad. Çağlayan Mah. No:63
Kağıthane / İstanbul
ses yalıtımı