AĞIR SES YALITIM BARİYERİ

Anasayfa > Ses Yalıtım Malzemeleri > Ağır Ses Yalıtım Bariyeri
Ağır Ses yalıtım Bariyeri

Kauçuk Epidyem ağır ses yalıtım bariyer ürünleri, bir titreşim kaynağından yayılan darbe ve yapı kaynaklı sesleri düşürerek mükemmel bir akustik ve ses emilim performansı sağlar. Bu Ağır Ses Yalıtım Bariyeri malzemeleri, yaygın olarak otomotiv sektöründe iç trim malzemeleri olarak örneğin taban halılarının altında , motor izolasyon kompartmanında kullanılır.

Ağır Ses yalıtım Bariyeri

Ayrıca İnşaat sektöründe projelerde tavan, zemin ve duvar yalıtım elemanları olarak çok yaygın kullanılmaktadır. Ses yalıtım süngeri ile birlikte de kullanılır. İki akustik veya ses kesici izolasyon süngerinin arasına uygulanır veya tek başına duvara solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Makine daireleri, Jeneratör Odaları, hidrofor odaları gibi gürültünün engellenmesi gereken mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

Ağır Ses Yalıtım Bariyeri Görseller
Ağır Ses Yalıtım Bariyeri Kullanım Alanları
    Havalandırma kanalları, mekanik daireler, jeneratör, kompresör kabinleri, alçıpan arası, duvarlar, fazla yer kaplamasını istemediğiniz ses yalıtım işlerinizde çift alçıpan levha arasına kullanımı uygundur.Bu malzemeler, yaygın olarak otomotiv sektöründe iç trim malzemeleri olarak örneğin taban halılarının altında , motor izolasyon kompartmanında kullanılır.Ayrıca İnşaat sektöründe projelerde zemin ve duvar yalıtım elemanları olarak çok yaygın kullanılmaktadır.
    Ağır Ses yalıtım Bariyeri Kullanım Alanı
BİZİ BULUN!
BİZE MESAJ ATIN!
BİZE ULAŞIN!
Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27
Ümraniye/İstanbul
ses yalıtımı